درباره ما

 

  •  نشریه

 

ماهنامه ابزار و یراق، نخستین و تنها ماهنامه در زمینه صنایع مرتبط با ابزار و یراق با موضوعاتی مانند گفتگو با اصحاب صنعت و تولید کنندگان، مقاله علمی، گزارش، آموزش، معرفی تازه های ابزار، اخبار اقتصادی و تبلیغات مرتبط و مقایسه تلاشی مضاعف در جهت اطلاع رسانی و آگاهی رسانی هر چه بیشتر به بخش دولتی، صنعت، بخش خصوصی، تولید کنندگان

ابزار و یراق و مردم دارد.

شمارگان: 7000نسخه

گستره توزیع:

الف: کلیه ابزار و فروشی های سراسر ایران

ب: صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

ج: صنایع چوب، ساختمانی و خودرو

د: نمایشگاه های مرتبط

 

  • وب سایت

 

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات صنعت ابزار و یراق را نمايندگی و افكار عمومی را با جايگاه و پتانسيل‌های اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسوولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد. پایگاه اطلاع رسانی ابزار و یراق می خواهد چنین رسانه ای باشد.

آنچه بیش از پیش موجبات رشد و اعتلای صنعت ابزار و یراق کشور در بازارهای منطقه ای و بین المللی را فراهم خواهد کرد اطلاع رسانی دقیق و معرفی اهداف بلند ایران برای حضور موثر در این بازارها است.

از این رو توسعه فعالیت رسانه های تخصصی در حوزه صنعت ابزار و یراق یک ضرورت اجتناب ناپذیر به شمار می رود. اما از آنجا که طی سال های اخیر گرایش جامعه به سمت رسانه های اینترنتی روند افزایشی به خود گرفته است، تردیدی نیست حضور موثر این رسانه ها در حوزه ابزار و یراق نیز می تواند اهرم موثری برای انتقال اطلاعات به بدنه جامعه و مصرف کنندگان باشد.

پایگاه خبری_ تبلیغاتی ابزار و یراق نیز برهمین اساس شکل گرفته و تلاش خواهد کرد تا بهره گیری از توان نیروهای موجود در این مجموعه و دیگر رسانه های کشور حرکت جدیدی را در عرصه اطلاع رسانی صنعت ابزار و یراق و جهان آغاز کند.

دست اندرکاران پایگاه خبری_ تبلیغاتی ابزار و یراق همچنین برآنند تا از تجارب و دانش فعالان، کارشناسان و مدیران صنعت ابزار و یراق و دیگر صنایع وابسته در قالب های مختلف رسانه ای، بهره جسته و زمینه ایجاد یک رسانه تاثیرگذار در حوزه ابزار و یراق را فراهم کنند.

پایگاه خبری_ تبلیغاتی ابزار و یراق اولین رسانه مجازی و خصوصی است و به عنوان تنها رسانه تخصصی فعال در این صنعت موفق به اخذ مجوز رسمی فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردیده است.

از جمله هدف های گردانندگان این سایت ، شفاف سازی وضعیت این رشته صنعتی و جایگاه آن در اقتصاد امروز ایران و فراهم کردن زمینه های تحقیق و پژوهش برای رفع کمبودها ، تبیین تهدید ها و فرصت های موجود برای آن و انجام مطالعات تطبیقی از طریق معرفی صنایع مشابه در سایر کشورها است.

از این منظر این سایت خبری دو هدف و وظیفه متفاوت را برای خود در پیش گرفته است که نخستین آن ، همگام سازی صنعت ابزار و یراق با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا از طریق معرفی آن در سایت است.

گروه مترجمین این سایت در این خصوص جدیدترین نوآوری های ساخت و به کارگیری ابزارآلات صنعتی و یراق را که به طور معمول در بازارهای داخلی مصرف دارند، شناسایی کرده و در قالب دو متن فارسی و انگلیسی در اختیار مخاطبان قرار می دهند.

دومین هدف در این رابطه، ارائه اخبار مربوط به موضوعات اقتصادی و صنعتی مرتبط با این رشته است که به طور عمده در سایر کشورها با جدیت و توجه خاصی دنبال شده و می تواند الگویی برای تصمیمات مشابه در داخل به شمار رود.

نیاز طبیعی هر سایت ، داشتن حامیان مالی است که بخش هزینه ها و درآمدهای آن را در یک داد و ستد دو طرفه تامین کنند برای این منظور، بخش آگهی های سایت ضمن جذب آگهی های تبلیغاتی شرکت ها و سازندگان داخلی ، تلاش می کند حیطه کاری خود را درآن سوی آب ها بیابید.این کار در هر دو بعد داخلی و خارجی مزایایی برای تولیدکنندگان نیز در پی خواهد داشت که گسترش روح رقابت سازنده بر مبنای تبلیغ کالاها و فراهم کردن گزینه های بیشتر انتخابی از سوی مصرف کنندگان از جمله آنهاست.

 

درباره نشریه

نشریه ابزار و یراق، نخستین ماهنامه در زمینه صنایع مرتبط با ابزار و یراق کشور ، در تاریخ 90/4/27 طبق مجوز شماره ثبت 90/10407 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،فرصتی یافت تا پا در وادی رسانه های مکتوب کشور بگذارد. گروهی از روزنامه نگاران ،طراحان ،هنرمندان و فعالان رسانه ای، در این زمینه ، سنگ بنای حرکتی را نهادند تا اولین نشریه تخصصی ابزارآلات صنعتی و یراق ها پا به عرصه فعالیت بگذارد.

عضویت خبرنامه

با ثبت نام در خبرنامه از ماهنامه الکترونیکی استفاده نمایید.