در نمایشگاه صنعت امسال چه گذشت ؟ - 5.0 out of 5 based on 1 vote

 شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران با حضور 354 شرکت داخلی و 574 شرکت خارجی از 26 کشور دنیا 14 مهرماه به مدت چهار روز و به منظور معرفی و ارائه قابلیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌های تولیدی صادراتی کشور در بخش‌های مختلف صنعت در فضایی به وسعت 28 هزار مترمربع در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران کارخود را در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران آغاز کرد و تا تاریخ شنبه 17 مهر ماه ادامه داشت.
با توجه به این که این نمایشگاه به‌ عنوان یکی از گسترده‌ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور به حساب می آید از اهمیت زیادی برای صنعت کشور برخوردار است و اکثر صنعتگران و مشاغلی که به نحوی با صنعت سر و کار دارند، سعی در حضور در این نمایشگاه دارند و اخبار آن را پیگیری می کنند.
در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران، انواع تجهیزات صنعتی و کارگاهی، خطوط تولید صنایع بزرگ و کوچک، ابزار‌آلات خطوط تولید، صنایع پیشرفته، اتوماسیون صنعتی، خدمات فنی، مهندسی و مشاوره‌ای، سرمایه‌گذاری صنعتی، فروش و خدمات پس از فروش و سایر صنایع وابسته به نمایش گذاشته شد.

 

 

IMG 3164

IMG 3302

IMG 3390

آخرین ویرایش در 1395/09/20

Share this article

About Author

Sheikhi

درباره نشریه

نشریه ابزار و یراق، نخستین ماهنامه در زمینه صنایع مرتبط با ابزار و یراق کشور ، در تاریخ 90/4/27 طبق مجوز شماره ثبت 90/10407 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،فرصتی یافت تا پا در وادی رسانه های مکتوب کشور بگذارد. گروهی از روزنامه نگاران ،طراحان ،هنرمندان و فعالان رسانه ای، در این زمینه ، سنگ بنای حرکتی را نهادند تا اولین نشریه تخصصی ابزارآلات صنعتی و یراق ها پا به عرصه فعالیت بگذارد.

عضویت خبرنامه

با ثبت نام در خبرنامه از ماهنامه الکترونیکی استفاده نمایید.