گزارش نمايشگاه صنعت مشهد - 4.0 out of 5 based on 1 vote

هجدهمين نمايشگاه بينالمللي صنعت مشهد در تاريخ 4 آبان ماه امسال در حالي برگزار شد که نسبت به سالهاي گذشته از استقبال کمتري از طرف صاحبان صنايع مواجه شد. هر مراجعه کنندهاي که وارد سالن ميشد بهطور محسوس ميتوانست اين کم رونقي را لمس کند. اگر نمايشگاه تخصصي را جايگاهي براي مراجعه صاحبان و مخاطبان اين حوزه در نظر بگيريم ميتوانيم بگوييم که مراجعه کنندگان عمومي آن چنان تاثيري بر رونق اين نمايشگاهها نخواهند داشت. حالا در نظر بگيريد نمايشگاه خلوتي را که بخش زيادي از مراجعه کنندگان آن از عموم باشند چه نتايجي خواهد داشت. به هرحال، نمايشگاه صنعت مشهد، نمايشگاه شناخته نشدهاي نيست و اين اولين بار نبود که برگزار ميشد. شايد يک بخش اين کم رونقي نسبت به سالهاي گذشته، به دليل عدم استقبال صاحبان صنعت و رکود نسبي بازار و بخش ديگر آن، عدم اطلاعرساني کافي باشد يا دلايل ديگر که جاي ذکر کردن نيست. به هرحال انتظار ما از صنعت و نمايشگاه صنعت، خيلي بيش از اين است و خواهد بود و اميدواريم که در سالهاي بعد نمايشگاه پر رونق و پر مخاطبي را شاهد باشيم.

آنقدرها هم بد نبود

با توجه به مطالبي که در بخش قبل گفتيم، نمايشگاه صنعت مشهد براي شرکت کنندگان خالي از لطف هم نبود و بنا به گفته خود غرفهدارها اتفاقهاي بسيار خوب هم برايشان رقم خورد. اتفاقاتي از قبيل اخذ نمايندگي جديد و مشتريهاي تخصصي که به نمايشگاه مراجعه کرده بودند. حضور برندهاي تازه وارد و قديمي در کنار هم حس خوبي به بازديد کننده منتقل ميکرد و اهتمام و جديتي که غرفهدارها براي ارائه برندشان از خود نشان ميدادند بسيار دلنشين و ديدني بود.

دوستان ابزار و يراق در نمايشگاه

برندهاي معتبر دوو، ماکيتا، توتاص، ايرانپتک، ليزرلاينر، کرشر و ... با غرفههاي زيبا و جذاب آماده پذيرفتن مخاطب بودند. جالب است بدانيم که در انتهاي نمايشگاه، غرفه گروه بازرگاني بيشه يا همان ابزار دوو به عنوان غرفه برگزيده در نمايشگاه انتخاب شد که جاي تبريک فراوان دارد. نشريه ابزار و يراق هم که براي آبان ماه ويژه نمايشگاه مشهد چاپ شده بود، طبق وعدهاي که به همکاران داده شده بود بين غرفهداران پخش شد.

آخرین ویرایش در 1395/10/28

Share this article

About Author

Sheikhi

درباره نشریه

نشریه ابزار و یراق، نخستین ماهنامه در زمینه صنایع مرتبط با ابزار و یراق کشور ، در تاریخ 90/4/27 طبق مجوز شماره ثبت 90/10407 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،فرصتی یافت تا پا در وادی رسانه های مکتوب کشور بگذارد. گروهی از روزنامه نگاران ،طراحان ،هنرمندان و فعالان رسانه ای، در این زمینه ، سنگ بنای حرکتی را نهادند تا اولین نشریه تخصصی ابزارآلات صنعتی و یراق ها پا به عرصه فعالیت بگذارد.

عضویت خبرنامه

با ثبت نام در خبرنامه از ماهنامه الکترونیکی استفاده نمایید.