معرفی برند - 3.0 out of 5 based on 3 votes

تیوان ( Tivan )

تیوان در راه است ....

شروع قدرتمند برند تیوان در ایران

اگر تنوع تعداد محصولات گروه بازرگانی اطلس تحت عنوان برند تازه تاسیس تیوانرا با 18 ماه که از ورودش به بازار می گذرد بررسی کنیم ، تلاش ، پشتکار و دقت این برند در ارائه بهترین محصولات کاملا ملموس است . وجود بیش از 280 نوع محصول که هرکدام با دسته بندی های مختلف رقمی بسیار بالاتر از این خواهد بود ، نشان از برندی می دهد که آمده است تا بماند . مدیریت چنین روند سریع و قدرتمندی چنان نیست که بتوان به راحتی از کنار آن گذشت .

توجه به کیفیت و کنترل روند تولید محصولات و ساز و کار ورود و پخش آنها در بازار ، مهارت مدیریتی فوق العاده ای را می طلبد که گروه اطلس تا به امروز به خوبی ازپس آن برآمده است .

روند تکاملی سبد محصولات

با این که در مدت 18 ماه فعالیت برند تیوان تنوع چشمگیری از محصولات را شاهد هستیم ، ولی با این حال تیوان به دنبال تکامل هرچه بیشتر محصولات خود می باشد . تا آنجا که هیچ صنعتگری نباشد که به دنبال محصولی بگردیم و آن را در تیوان پیدا نکند . به عنوان مثال ابزار های ایمنی از جمله محصولاتی است که برای تکامل سبد کالا به مجموعه ابزارهای تیوان اضافه شده است . مجموعه ای تکمیل که شامل موارد زیر می باشد :

ابزار آلات دستی ، ابزار آلات گاراژی ، ابزار آلات نجاری ، ابزار آلات کشاورزی

روند رو به رشد نمایندگی ها و خدمات پس از فروش

وجود نزدیک به 20 نمایندگی در مدت 18 ماه در سراسر کشور و دستور کار جذب نمایندگی و خدمات پس از فروش بیشتر ، آرامش خاطری است برای مشتریان که در هر جای ایران بتوانند به محصولات و خدمات برند تیوان دسترسی داشته باشند و خریدی با آرامش انجام دهند .شرکت تیوان آمادگی جذب نمایندگان جدید فروش و خدمات پس از فروش را دارد . در صورت تمایل می توانید به سایت و کانال تلگرام ما مراجعه کنید .

سخن آخر

گروه بازرگانی اطلس در نظر دارد در آینده ای نه چندان دور با همیت و پشتکار و با عنایت به شما عزیزان و نمایندگان فعال ، تمام مردم ایران را ( از مصارف خانگی تا مصارف کارگاهی و صنعتی و ... ) با خود همراه کند .

آخرین ویرایش در 1395/11/02

Share this article

About Author

Sheikhi

درباره نشریه

نشریه ابزار و یراق، نخستین ماهنامه در زمینه صنایع مرتبط با ابزار و یراق کشور ، در تاریخ 90/4/27 طبق مجوز شماره ثبت 90/10407 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،فرصتی یافت تا پا در وادی رسانه های مکتوب کشور بگذارد. گروهی از روزنامه نگاران ،طراحان ،هنرمندان و فعالان رسانه ای، در این زمینه ، سنگ بنای حرکتی را نهادند تا اولین نشریه تخصصی ابزارآلات صنعتی و یراق ها پا به عرصه فعالیت بگذارد.

عضویت خبرنامه

با ثبت نام در خبرنامه از ماهنامه الکترونیکی استفاده نمایید.