چهارشنبه, 30 تیر 1395 ساعت 20:31

آچار جغجغه کولوس

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اغلب به اشتباه از آچار جغجغه بهجای چکش استفاده می‌‌شود؛ بخصوص زمانی که همه چیز باید به سرعت انجام شود. این استفادهی نادرست باعث میشود که چرخ دندههای آچار جغجغه به سرعت کارایی خود را از دست بدهند.

راه حل این مشکل، محصول KOLOSS شرکت WERA است. آچار جغجغهای که میشود آنرا با خیال راحت به عنوان یک چکش هم به کار گرفت. این جغجغه واقعاً سخت جان است!

wera logo

کاربرد:

جغجغه قابل استفاده برای سوکتهای ½ اینچ مربع و آداپتورهای آنان با درایو مربع است، مجهز به قفل توپی و قابل استفاده به عنوان چکش نیز می باشد.

0

طراحی:

 با فشار از طریق درایو مربع شکل برای تغییر جهت چرخش جغجغه

 مکانیزم دندانه های ریز جغجغه

 زاویه بازگشت ریز 6 درجهای

 امکان انتقال گشتاور حداقل 600 نیوتنمتر

 شفت لولهای برای به حداقل رساندن ارتعاشات ضربه

 سری چکشی آهنگری شده

 ظاهری قابل توجه

1

دیگر ویژگیها:

 دسته: دسته ساخته شده چند جزئی جهت فشار مطلوب بارهای ضربهای و کششی. دسته، طوری طراحی شده است که قابلیت اتصال به دسته بلند مخصوص کولوس (اکستنشن 8780C) و محور پین (8781C) را دارد.

درایو مقاوم شده مربعی شکل مهر و موم شده، برای انجام کارهای دشوار.

2

تقریباً غیر قابل خراب شدن: درایو مربعی به علت نوع طراحی سری چکش مانند KOLOSS، در هنگام چکش کاری جلوی ضربه خوردن سری جغجغه را میگیرد.

تغییر جهت جغجغه با فشار درایو مقاوم شده مربعی شکل انجام میشود. از آنجایی که در KOLOSS از هیچ سیستم و سوئیچ تغییر جهتی که حساس به ضربههای چکشی باشد، استفاده نشده است مقاومت بیشتر را برای این جغجغه بهوجود آورده است. این مکانیزم بسیار مقاومتر از سیستمهای معمول تغییر جهت آچارهای جغجغه است.

سَری چکشی آهنگری شده به صورت دائمی با یک پین به بدنه شفت متصل شده است. این نوع اتصال جدا نشدن سَری چکشی از دسته را تضمین میکند.

جغجغه دو دندانهای به 30 دندانه ارهای قوی، خاصیت دقت مهندسی 60 دندانه ریز با 6 درجه زاویه بازگشت را میدهد.

3


خواندن 3206 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 30 تیر 1395 ساعت 20:39

موارد مرتبط

درباره نشریه

نشریه ابزار و یراق، نخستین ماهنامه در زمینه صنایع مرتبط با ابزار و یراق کشور ، در تاریخ 90/4/27 طبق مجوز شماره ثبت 90/10407 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،فرصتی یافت تا پا در وادی رسانه های مکتوب کشور بگذارد. گروهی از روزنامه نگاران ،طراحان ،هنرمندان و فعالان رسانه ای، در این زمینه ، سنگ بنای حرکتی را نهادند تا اولین نشریه تخصصی ابزارآلات صنعتی و یراق ها پا به عرصه فعالیت بگذارد.

عضویت خبرنامه

با ثبت نام در خبرنامه از ماهنامه الکترونیکی استفاده نمایید.