ماهنامه شماره 42 مطلب ویژه

ويژگيهاي برندخود را بيان کنيد

نشریه ابزار و یراق با هدف اطلاعرسانی و معرفی علمی ابزار پا به عرصه مطبوعات نهاد. در گام اول، تلاش بسیاری شد که تفاوتهای ماهوی این نشریه با آگهینامههای مرتبط و موجود در بازار تبیین شود و بدین طریق، توجه گروه تعیین کننده بازار که عمدتاً تولیدکنندگان و واردکنندگان برنـدها هستند را به ویـژگیها و ابعاد مختلفی که در یک نــشریه میتواند کارکرد داشتـه باشد، جلب نماید. نشریه ابزار و یراق امروز با نـزدیک به 5 سال تجربه در بازار ابزار، بــه خوبـی میداند که راههای بسیار موثرتر و کار آمدتری از چاپ آگهی، وجود دارد. البته چاپ آگهی، جایگاه خود را دارد، ولی توجه به شیوههای نوین تبلیغات و اطلاعرسانی، از ضررویات قرن 21 است. امروز مصرف کننده ترجیح میدهد از مشخصات ظاهری، اطلاعات فنی، عمر مفید، آرگونومی، موقعیت جهانی برند، کیفیت تولید و قیمت و... بسیاری از اطلاعات دیگر، در یک بسته تبلیغی مطلع گردد. آگهینامهها به دلیل کارکرد یک بعدی، مجال پاسخگویی همه جانبه و جامع را ندارند. جامعیت نشریه ابزار و یراق در پرداختن به ابعاد مختلف یک موضوع و بررسی از زوایای مختلف، به تولیدکننده و صاحبان برند، فرصت بسیار جامعی جهت معرفی شرکت متبوعه و برند را میدهد و به مصرف کننده نهایی نیز در انتخاب ابزار مناسب کمک شایانی میکند. از طرف دیگر، فروشنده کالا ناگزیر از اطلاعرسانی شفاف و بازگویی نکته به نکته خصوصیات کالا است. معرفی همه جانبه کالا، خریدار و کاربر را از انتخاب خود مطمئن میسازد و جهت مراجعه بعدی، تشویق و مصمم میکند.

مجله ابزار و یراق با توجه به تجارب چند سال فعالیت در بازار ابزار، با محتوای اثرگذار، همکاران را به حضور فعال در بعد محتوا و درج آگهی در نشریه دعوت میکند و امید دارد حضور کمی و کیفی همکاران به غنای نشریه بیفزاید.

با سپاس - سردبیر

 

EDITORIAL 42

آخرین ویرایش در 1395/07/11

Share this article

برچسب‌ها

About Author

Sheikhi
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره نشریه

نشریه ابزار و یراق، نخستین ماهنامه در زمینه صنایع مرتبط با ابزار و یراق کشور ، در تاریخ 90/4/27 طبق مجوز شماره ثبت 90/10407 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،فرصتی یافت تا پا در وادی رسانه های مکتوب کشور بگذارد. گروهی از روزنامه نگاران ،طراحان ،هنرمندان و فعالان رسانه ای، در این زمینه ، سنگ بنای حرکتی را نهادند تا اولین نشریه تخصصی ابزارآلات صنعتی و یراق ها پا به عرصه فعالیت بگذارد.

عضویت خبرنامه

با ثبت نام در خبرنامه از ماهنامه الکترونیکی استفاده نمایید.